Двокреветна соба HB (Маива)

Опис на Собата

Секоја соба е опремена со: кабелска ТВ, мини бар, директна телефонска линија, 24 часа бесплатна интернет конекција (wireless покриеност), клима уред.

Hi speed wifi Превоз до град 24h рецепција
Плажа Минибар Туш кабина
Собна услуга Кафемат Остава
Сеф

Во Собата има: два кревета. LCD ТВ, клима уред, простран ормар, балкон, WC со туш кабина.

Редовни цени

• Повикај на  тел: +389 46 277 665

Групи
• група над 15 лица цена по договор

Фото Галерија

Најчести прашања

Моето пристигнување е рано наутро, кога може најрано да се чекирам?

Чекирањето е во 12ч по локално (средноевропско) време

Дали е доручекот вклучен во цената на сите соби?

Да

Дали имате целодневна грижа за мали деца?

Не

Scroll Up