Еднокреветна соба BB (Климетица)

Опис на Собата

Секоја соба е опремена со: кабелска ТВ, мини бар, директна телефонска линија, 24 часа бесплатна интернет конекција (wireless покриеност), клима уред.

Hi speed wifi Превоз до град 24h рецепција
Плажа Минибар Туш кабина
Собна услуга Кафемат Остава
Сеф

Во Собата има: два кревета. LCD ТВ, клима уред, простран ормар, балкон, WC со туш кабина.

Редовни цени
• BB 1180 ден. по лице во двокреветна соба
• ВВ 1540 ден. по лице во еднокреветна соба

* НВ 1360 ден. по лице во двокреветна соба
* НВ 1760 ден. по лице во еднокреветна соба

 

Групи
• група над 15 лица цена по договор

Фото Галерија

Политика на откажување

Моето пристигнување е рано наутро, кога може најрано да се чекирам?

Чекирањето е во 12ч по локално (средноевропско) време

Дали е доручекот вклучен во цената на сите соби?

Да

Дали имате целодневна грижа за мали деца?

Не

Scroll Up