Добредојдовте во Хотел Маива

Сместување & СПА центар

Хотел Маива, категоризиран како Хотел со 4 ѕвезди, е нов објект, кој се наоѓа во туристичката населба Св. Стефан и е на само 50 метри од езерската шир и 150 метри од Хотел Климетица. Претставува објект со современ ентриер – Ви нуди комфор, удобност – прекрасно место за одмор и релаксација, како и споделување пријатни мигови.

Читај повеќе

Соби во хотел Маива

Хотел Маива располага со 30 луксузни студија, опремени со француски лежај и гарнитура за дневен престој, со плазма и сателитска ТВ, мини бар и тераса со поглед на езеро.

Информации за Хотел Маива

Моето пристигнување е рано наутро, кога може најрано да се чекирам?

Чекирањето е по 12ч по локално (средноевропско) време

Дали е доручекот вклучен во цената на сите соби?

Да

Дали имате целодневна грижа за мали деца?

Не

Каде се наoѓа хотелот Маива?

Хотелот е на 4км од центарот на Охрид и 15км од аеродромот Апостол Павле

Scroll Up