За хотел Маива

Хотел Маива, категоризиран како Хотел со 4 ѕвезди, е нов објект, кој се наоѓа во туристичката населба Св. Стефан и е на само 50 метри од езерската шир и 150 метри од Хотел Климетица . Претставува објект со современ ентриер – Ви нуди комфор, удобност – прекрасно место за одмор и релаксација, како и споделување пријатни мигови.


Хотел Маива располага со 30 луксузни студија, опремени со француски лежај и гарнитура за дневен престој, со плазма и сателитска ТВ, мини бар и тераса со поглед на езеро.


Исто така, хотелот располага и со Kристална сала со 150 седишта во кој ќе можете да уживате во разновидноста на специјалитети од национална и интернационална кујна во прекрасен амбиент во кој можете да ги прославите вашите свечености, коктел забави или деловни приеми.
Во склоп на хотелот работи и кафе бар со тераса, каде ќе можете да се релаксирате за време на Вашиот престој.


Организираме семинари, деловни состаноци и меѓународни конгреси.


Соби во хотел Маива

Двокреветна соба BB (Маива)

  • Зафатеност 2 Лица
  • Големина. 20-25 м.кв.
  • Поглед. Езеро.

Двокреветна соба HB (Маива)

  • Зафатеност 2 Лица
  • Големина. 20-25 м.кв.
  • Поглед. Езеро.

Еднокреветна соба BB (Маива)

  • Зафатеност 1 Лице
  • Големина. 15-20 м.кв.
  • Поглед. Езеро.
Scroll Up